Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ray Guo Mr. Ray Guo
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

TANDA

CONTACT US

Trade begins with communication.

Топла производи
Product Center
 • Конвенционален детектор на зраци на рефлектирање
  Конвенционален детектор на зраци на рефлектирање
 • Интелигентна контролна табла за контрола на пожар
  Интелигентна контролна табла за контрола на пожар
 • Интелигентна контролна табла за контролирање на пожар
  Интелигентна контролна табла за контролирање на пожар
 • Интелигентна табла за контрола на пожар за аларм
  Интелигентна табла за контрола на пожар за аларм
 • Контролен панел за пожар за систем за алармен пожар
  Контролен панел за пожар за систем за алармен пожар
 • Контролен панел за емитување на аларм
  Контролен панел за емитување на аларм
 • Засилувач за напојување за систем за комуникација во итни случаи
  Засилувач за напојување за систем за комуникација во итни случаи
 • Адресен модул за контрола на емитување за аларм за пожар
  Адресен модул за контрола на емитување за аларм за пожар
 • Адресантна светлина база на светкави
  Адресантна светлина база на светкави
 • Основен монтажа на краток спој изолатор
  Основен монтажа на краток спој изолатор

ABOUT US

Развој на ТАНДА ПТЕ. Ltd, решение за аларм за пожар од светска класа и давател на услуги, специјализирано за R & D.производство. Маркетинг и по-продажба и на традиционалниот систем за аларм за пожар и на интелигентниот систем за безжична контрола. TANDA има своја продажна мрежа низ целиот свет Во моментот, таа основа филијали на фирми на глобално ниво, во локацијата на Англија . На копното од Дубаи и Кина за да обезбедат брз одговор и подобра услуга за сите клиенти. Како глобална компанија, TANDA ги лоцираше своите производствени бази во Шенжен. Кинхуангдао, а вкупната површина е над 50.000 квадратни метри. Број на автоматски линии на производи SMT ја прават годишната способност на производот - 20 милиони детектори и модули, 50 илјади контролни панели - ја задоволија побарувачката на клиентите. Сите наши производи се строго во согласност со ISO9001, ISO14001, главните производи имаат добиено LPCB, CE сертификати.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2008
  We Were Established In 2008.
 • 1000
  Our Factory Have More Than 1000 Employees.
 • 30000
  More Than 30000 Square Meters Technical R&D Building.
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање